Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 19:57
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ČESKÝ TELECOM

ČESKÝ TELECOM:  Další nedobré výsledky

Tak to je tragédie. Intel v aftermarketu po výsledcích o dalších 6 procent nahoru. A máme po levných akcích.S takovýma výsledkama už to fakt neklesne.

Diskuze ČESKÝ TELECOM Vlákno

Es-Age:
Další nedobrévýsledky