Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 19:57
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ČESKÝ TELECOM

ČESKÝ TELECOM:  Fund. info

Tak nakonec jsem to nevydržel a prodal Telekačenu nad 438, takže teď už jen poroste a pod 438 se už od zítřka jen tak nepodívá:-). Přeci jen roste skoro v kuse od 392, RSI už pomalu jde na 80. Teď budu doufat, že trhy zase spadnou dolů. Chtělo by to nějaký větší profit warning.

Diskuze ČESKÝ TELECOM Vlákno

Es-Age:
Fund. info