Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 0:04
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze CETV

CETV:  pekný prepad

Closo v Améru 416. Co to je za bordel? Když ho před několika měsíci do indexu zařadili, tak to nerostlo, resp. rostlo a druhý den zase spadlo. Tak proč to padá teď?

Diskuze CETV Vlákno

Es-Age:
pekný prepad