Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 18:37
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze CETV

CETV:  Spanilá jízda?

Já zase doufám, že aspoň jednou v tomto roce bude CETV aspoň 560. Při jednom ale uvažuju, zda nebude lepší něco prodat teď s nulovou ztrátou za 404...Co když takové ceny zase dlouho nebudou...

Diskuze CETV Vlákno

Es-Age:
Spanilá jízda?