Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 23:28
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze CETV

CETV:  CETV

No já dneska nabral...a stačilo by mi kdyby to šlo na 390, ať nežeru :-)

CETV:  CETV

Já měl původní cílovku při nákupu za 400 před půl rokem 630, pak jsem snížil na 560 a poté na 450. Teď už mám jediný cíl, po půl roce se toho zbavit aspoň za 404, abych nebyl ve ztrátě, kterou si už za chvíli stejně nebudu moct odepsat z daní...To jsem to mohl dát radši do banky, tam bych dostal možná i procento zisku...

Diskuze CETV Vlákno

SuperGro:
CETV