Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 23:28
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze CETV

CETV:  Čeká nás zběsilá jízda UP?

Jirka.Donat : JJ, to máš určitě pravdu, taky si myslim, že se ted bude využivvat hlavně cílená reklama, na druhou ti starší 30+, již maj určitej navyk na sledovaní TV a je psychologicky dáno, že většina lidí nerado zkouší nové věci...já věřím v mírnej UP, s tím že ale 400 jen tak brzo nepadne :-)

CETV:  Čeká nás zběsilá jízda UP?

Přemýšlím naředit ale teď je absolutně nevhodná situace. PX na maximech. Když začne u nás a u ušatých korekce tak minimum neminimum CETV pojede dolů taky a toho se bojím.

CETV:  Čeká nás zběsilá jízda UP?

Es-Age : Vzhledem k tomu, že v tom už máš dost prašulí, tak bych se taky bál.

Diskuze CETV Vlákno