reagovatzobrazit vlákno14.1. 2011 11:36|SuperGro|(90.177.160.xxx)
CETV: Čeká nás zběsilá jízda UP?
Jirka.Donat : JJ, to máš určitě pravdu, taky si myslim, že se ted bude využivvat hlavně cílená reklama, na druhou ti starší 30+, již maj určitej navyk na sledovaní TV a je psychologicky dáno, že většina lidí nerado zkouší nové věci...já věřím v mírnej UP, s tím že ale 400 jen tak brzo nepadne :-)
reagovatzobrazit vlákno14.1. 2011 11:50|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Čeká nás zběsilá jízda UP?
Přemýšlím naředit ale teď je absolutně nevhodná situace. PX na maximech. Když začne u nás a u ušatých korekce tak minimum neminimum CETV pojede dolů taky a toho se bojím.
reagovatzobrazit vlákno14.1. 2011 12:11|SuperGro|(90.177.160.xxx)
CETV: Čeká nás zběsilá jízda UP?
Es-Age : Vzhledem k tomu, že v tom už máš dost prašulí, tak bych se taky bál.