CETV: CETV
""Kapujte, kupujte je čas šlapnout do pedálů :-)""
reagovatzobrazit vlákno17.1. 2011 13:36|SuperGro|(193.84.36.xxx)
""Kapujte, kupujte je čas šlapnout do pedálů :-)""
reagovatzobrazit vlákno27.1. 2011 15:57|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Indexy na maximech a portfolio na ročních minimech. Začínám uvažovat o prodeji CETV než příjdu o všechno. Za to nakoupím plíny, aby dostaly vejřez za to, že jsem je před skoro rokem prodal za 170. Tak je tam aspoň dostanu. První ránu bičem bych potřeboval zasadit ale tak na 185.
No nic. Jak do háje tak pořádně. Další šleh bičem u CETV. Za 340, takže za několik dní bude pod 300.
reagovatzobrazit vlákno27.1. 2011 21:35|SuperGro|(90.177.160.xxx)
To plínky...no nevim, nevim...furt jsou na ně samé negativní zpravy na jejich účet a přitom akcie moc nepadala, jestli to nebude z blata do louže :-)
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.