CETV: Tipování
Nedávno prodej za 334. Můžem tipovat, kam až spadne:-). Já si myslím, že pod 330 nepůjde, jelikož bych na tom tím prodejem za 334 vydělal (kdybych zpět dokoupil) :-)
reagovatzobrazit vlákno9.2. 2011 13:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nedávno prodej za 334. Můžem tipovat, kam až spadne:-). Já si myslím, že pod 330 nepůjde, jelikož bych na tom tím prodejem za 334 vydělal (kdybych zpět dokoupil) :-)
reagovatzobrazit vlákno9.2. 2011 19:24|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Za 334. :-)
reagovatzobrazit vlákno11.2. 2011 10:41|SuperGro|(90.177.160.xxx)
MartD: Co koukám na ty procenta, tak nato co to je za levnej šmejd, myslim že dobré...jako ty procenta pujdou ještě dost dolů, pač přeci jen čast lidí se nato koukla ze zvědavosti...co sem kdysi slyšel, tak jeden díl takovehle telenovely vyjde na 20 tisic...což se jim bude bohatě rentovat...
Pujde nekam nebo prijde zase s nejakou novou ptakovinou a lidi se zase na to budou divat ze zvedavosti a tak dale porad dokola ...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.