Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 0:47
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ČESKÝ TELECOM

ČESKÝ TELECOM:  růst ,,telecom,,

Nikol: Tržby klesaj, zisk klesá ... moc růstovej prostor tam momentálně není :-)

Diskuze ČESKÝ TELECOM Vlákno

SuperGro:
růst ,,telecom,,