Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 14:56
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze CETV

CETV:  cetka

Tak jsem prodanou čast za 358 dokoupil zpátky :-)

CETV:  cetka

tak jsem tady byl jen ráno,musel jsem pryč a ted jsem zase nakoukl a vidím že se nic neděje.jen ta cetky v améru mě zlobía a že zase praha jede proti proudu.no klasika

CETV:  cetka

Já to něchápu. Proč to zase letí dolů?Proč takový Kitkat nedostane alespoň dvacítku...Alespoň mi Kůň dělá radost. Ještě tak na 420 a nabírám vzorek.

CETV:  cetka

Já to něchápu. Proč to zase letí dolů?Proč takový Kitkat nedostane alespoň dvacítku...Alespoň mi Kůň dělá radost. Ještě tak na 420 a nabírám vzorek.

Diskuze CETV Vlákno