reagovatzobrazit vlákno20.3. 2011 14:38|Es-Age|(80.82.149.xxx)
CETV: CME
V pondělí ho chci prodat s 20-ti procentní ztrátou a přestoupit do Kitkatu.
Jinak : ty teroristy z OSN by už měl někdo pořádně vyškolit. Je to jasné napomáhání povstalcům a ne zabránění válce. Sypou Kaddáfího aby se stáhl ale to, že povstalci začínají zase postupovat dopředu, nikoho nezajímá. Je to taktéž porušování příměří. Proč je nesypou bombama? Je to hnus.
reagovatzobrazit vlákno20.3. 2011 21:54|Es-Age|(80.82.149.xxx)
CETV: CME
Mám velké pozice nad 400 ale ty už prodat nemohu, neboť je mám víc jak půlrok. Taky věřím, že se na cca 460 ještě dostane ale...Kitkat má podle mě větší šanci o těch 20 procent jít nahoru než nyní CETV. A to původní cílovka na CETV byla 630, pak 560 a nakonec 460 ale to už se šlo pod 400...Teď chci prodat aspoň tak, aby ztráta nebyla. V zisk už nedoufám...