Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 2:09
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze CETV

CETV:  Historické kurzy, žádost o pomoc

Já to už kašlu. Tady se zase nic neděje. Padnout pod 1150 to nechce, nahoru to taky nejde. Asi pošlu Bič Boží na dovolenou. Jelikož nemám teď žádný volný cash, což většinou znamená krveprolití, tak mě to diví.

Diskuze CETV Vlákno

Es-Age:
Historické kurzy,žádost o pomoc