KIT DIGITAL, INC.: KIT cena
Asi mi blbne kalkuačka ale dolarek pod 17...amerika close 11,56 ...vychází to na 195...
Asi mi blbne kalkuačka ale dolarek pod 17...amerika close 11,56 ...vychází to na 195...
reagovatzobrazit vlákno8.4. 2011 10:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak tak, bude muset dolů. Target pod 180 zůstává. Jestliže teď příjde nějaká korekce na indexech a věřím, že jo, tak by se pod 11 USD měl dostat.A pak jdu do lotů.
reagovatzobrazit vlákno8.4. 2011 10:12|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Doufám, taky že menší korekce přijde, předevčirem jsem prodaval KB nad 4400 a jsem dost vybrakovanej akciově, momentálně :-) ...mam připraveny korunky na nákupky, ale chtěl bych lepší ceny ;-)
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.