Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 16:56
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze CETV

CETV:  nějaké názory?

Strop je 404. Tam potřebuju prodat abych na tom nebyl ve ztrátě. Tam se to ale nedostane. Maxima budou tak cca 370. K tomu to pořád likviduje dolar...

Diskuze CETV Vlákno

Es-Age:
nějaké názory?