zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 15:26
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze CETV

CETV:  Nazor

lukas : podle analytiků je CETV s Orcem nejperspektivnější akcie na BCPP v příštím půlroce, ale stát se může lecos

CETV:  Nazor

Tarasi skutečně velcí hráči vytvářejí vlastní (dez)informace a cílovky ale nezajímají je akcie malých, o kterých jsem mluvil

CETV:  Nazor

Lukas : Já Čumila občas taky jezdim při drobnejch korekcích...momentálně s ním ale nedisponuji...Podle mě ale až tak velký potenciál nemá, komunikační a marketingové strategie se budou stale více opírat o sociální sítě, kde mohou využít hypertargeting, takže bych neviděl moc prostoru pro zdražovaní reklamy. Když se divám na cenu akcie a zisk na akcii, tak mi to nepřijde taky nic extra. Vím že tady spousta lidí v tom vidí velky potencial, já tedy ne. Krátkodobě a střednědobě možná...

CETV:  Nazor

CETV nad 400 už nikdy nepůjde. Ale Kitkat. NEIN!!!. Doufám, že ta euforie opadne. Už aby ty indexy zkorigovaly aspoň 10 procent.

CETV:  Nazor

Na co?

CETV:  Nazor

Protože za 400 jsem nakupoval a už přes půl roku jsem ve ztrátě. Max. 404 abych to pustil bez ztráty.

CETV:  Nazor

Pokud budu držet do září, tak cena bude max. 404. Pokud do léta příštího roku, tak až do léta příštího roku cena nepřekročí 404. :-)

CETV:  Nazor

Já jsem varoval. Pořád držím Kitkat za 190, čímž jsem stanovil strop do dalších měsíců. I už začalo stahování z kůže. Budu spokojený, jak dneska zavře pod 10,7. :-)