Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 23:29
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze CETV

CETV:  Fund. info

Cílem dnešního nákupu CETV za 330 je dostat ho na úroveň 18-ti dolarů, cca 300. Tam naberu ve větším množství.

CETV:  Fund. info

Zajímavé info. Přemýšlím tam uložit větší balík s ohledem na RSI a doporučení ""Expertů"". Jenže když bylo na 400, tak experti to taky dávali na první místa a kde je teď. Trochu se toho bojím. Čumilové mi zatím jen prodělávají.

CETV:  Fund. info

Pokud naberu stejné množství jako za 400, za 330 a méně, tak mám šanci dostat se na nulu. Jinak ne. Co z toho, že mám hodně naloženo, když ten náklad sám v plusu už nikdy nebude...

CETV:  Fund. info

Já už to ale prodat nemůžu - mám déle jak 6 měsíců. Takže pokud to budu prodávat se ztrátou, chci mít nad 6 měsíců relevantní zisk...Věřím, že půjde nahoru ale vím, že nad 400 už nebude...

CETV:  Fund. info

Tak návrh, co jde do sněmovny, definitivně odmítá úplné zrušení reklamy na ČT. Nebude jen na ČT24, jinak zůstane ve velmi omezeném objemu. tuším 0,75 procent vysílacího času. Jinak chtěli po komerčních televizích, aby jim platily za ztráty kvůli absence reklamy.