CETV: Fund. info
Cílem dnešního nákupu CETV za 330 je dostat ho na úroveň 18-ti dolarů, cca 300. Tam naberu ve větším množství.
reagovatzobrazit vlákno14.6. 2011 9:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Cílem dnešního nákupu CETV za 330 je dostat ho na úroveň 18-ti dolarů, cca 300. Tam naberu ve větším množství.
reagovatzobrazit vlákno17.6. 2011 10:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Zajímavé info. Přemýšlím tam uložit větší balík s ohledem na RSI a doporučení ""Expertů"". Jenže když bylo na 400, tak experti to taky dávali na první místa a kde je teď. Trochu se toho bojím. Čumilové mi zatím jen prodělávají.
Pokud naberu stejné množství jako za 400, za 330 a méně, tak mám šanci dostat se na nulu. Jinak ne. Co z toho, že mám hodně naloženo, když ten náklad sám v plusu už nikdy nebude...
reagovatzobrazit vlákno17.6. 2011 12:56|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já už to ale prodat nemůžu - mám déle jak 6 měsíců. Takže pokud to budu prodávat se ztrátou, chci mít nad 6 měsíců relevantní zisk...Věřím, že půjde nahoru ale vím, že nad 400 už nebude...
reagovatzobrazit vlákno17.6. 2011 13:36|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak návrh, co jde do sněmovny, definitivně odmítá úplné zrušení reklamy na ČT. Nebude jen na ČT24, jinak zůstane ve velmi omezeném objemu. tuším 0,75 procent vysílacího času. Jinak chtěli po komerčních televizích, aby jim platily za ztráty kvůli absence reklamy.
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.