zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 21:49
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze CETV

CETV:  GS

No je to divné. V expertních tabulkách na krátké i dlouhé období je CETV mezi prvníma a teď taková cílovka. Trochu mám strach, jestli to není cílovka oprávněná. Přeci jen CETV je už víc jak rok v poklesu s malýma přestávkama. Aby zanedlouho nebyla cena 300 stropem.

CETV:  GS

No chtěl jsem docílit cen 300 ale s tím, že tam naberu na long s cílem i něco vydělat. Při stropě 300 bych nevydělal nic.

CETV:  GS

A nepude dolů. V premarketu za 19,22 a pod tu cenu se to ani nedostalo.

CETV:  GS

Tak snad to spadne aspoň pod 310.Pod 19 to ale moc jít nechce.

Diskuze CETV Vlákno