reagovatzobrazit vlákno1.7. 2011 10:18|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: GS
No je to divné. V expertních tabulkách na krátké i dlouhé období je CETV mezi prvníma a teď taková cílovka. Trochu mám strach, jestli to není cílovka oprávněná. Přeci jen CETV je už víc jak rok v poklesu s malýma přestávkama. Aby zanedlouho nebyla cena 300 stropem.
reagovatzobrazit vlákno1.7. 2011 11:06|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: GS
No chtěl jsem docílit cen 300 ale s tím, že tam naberu na long s cílem i něco vydělat. Při stropě 300 bych nevydělal nic.
reagovatzobrazit vlákno1.7. 2011 15:50|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: GS
A nepude dolů. V premarketu za 19,22 a pod tu cenu se to ani nedostalo.
reagovatzobrazit vlákno1.7. 2011 18:12|Es-Age|(80.82.149.xxx)
CETV: GS
Tak snad to spadne aspoň pod 310.Pod 19 to ale moc jít nechce.