Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 13:38
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze CETV

CETV:  Zase ten dolar

Tak Čumilové za to pořádně vzali. Bohužel dolar nás opět likviduje. Tyhlety ceny + dolar za cca 16,6, to by byla paráda. Jenže zatím to nevypadá, že by měl dolar zařvat.

Diskuze CETV Vlákno

Es-Age:
Zase ten dolar