CETV: Nákup
No i vidíš. Udeřil jsem za 305, takže nákup za 311 už se ziskem neprodáš.
No i vidíš. Udeřil jsem za 305, takže nákup za 311 už se ziskem neprodáš.
reagovatzobrazit vlákno15.7. 2011 9:36|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Stydím ale psal jsem pouze o záměru a ten se může nakonec změnit. Konkrétní nákup či prodej je však reálný.
reagovatzobrazit vlákno18.7. 2011 18:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No ani ne. Nakoupil jsem v pátek za 305 a teď budu čekat, co se z toho vyklube. Pod 280 začnu uvažovat o druhém ředění.Ale Kitkat mi začíná dělat radost. Jenže dolar je moc vysoko. Při takovém kurzu by to chtělo výlet pod 11 USD a takové štěstí mít nebudu.
reagovatzobrazit vlákno18.7. 2011 18:08|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Těch 339 je drsných ale pořád o hodně přijatelnějších než mých 400 a 413...Přemýšlím, na jakých cenách nakoupit stejné množství jako za těch 400 a 413...abych vytvořil protiváhu a možnost, že to dohromady někdy prodám aspoň na nule...
reagovatzobrazit vlákno18.7. 2011 18:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Hm a na čem. V současné době na BCPP nemá nic sílu růst natož nějak výrazněji.
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.