zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 11:55
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze CETV

CETV:  Nákup

No i vidíš. Udeřil jsem za 305, takže nákup za 311 už se ziskem neprodáš.

CETV:  Nákup

Stydím ale psal jsem pouze o záměru a ten se může nakonec změnit. Konkrétní nákup či prodej je však reálný.

CETV:  Nákup

No ani ne. Nakoupil jsem v pátek za 305 a teď budu čekat, co se z toho vyklube. Pod 280 začnu uvažovat o druhém ředění.Ale Kitkat mi začíná dělat radost. Jenže dolar je moc vysoko. Při takovém kurzu by to chtělo výlet pod 11 USD a takové štěstí mít nebudu.

CETV:  Nákup

Těch 339 je drsných ale pořád o hodně přijatelnějších než mých 400 a 413...Přemýšlím, na jakých cenách nakoupit stejné množství jako za těch 400 a 413...abych vytvořil protiváhu a možnost, že to dohromady někdy prodám aspoň na nule...

CETV:  Nákup

Hm a na čem. V současné době na BCPP nemá nic sílu růst natož nějak výrazněji.