Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 23.6.2026 8:50
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ČESKÝ TELECOM

ČESKÝ TELECOM:  Telesráč dneska namíchnul sekeru smrti

Teleprasák si dneska vykopal hrob. Sekera naostřena. Zítra prodám Vigwam se ztrátou a Telesráče rozsekám. Místo jízdy k 360 takové nesmyslné ceny. V době globální korekce a klesající zisků a tím i dividend u Telekačeny. 350 bude zanedlouho strop. Jen tomu trochu pomohu.

Diskuze ČESKÝ TELECOM Vlákno

Es-Age:
Telesráč dneskanamíchnul sekerusmrti