KIT DIGITAL, INC.: Vše dolů
Pokračuje čekání na obchodní den, kdy zase u min. poloviny akcií bude přes den svítit -6% a více a u CETV přes -10 :-). Kdypak k tomu zase dojde?Už jsem z těch nárůstů docela nervózní.
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 14:39|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pokračuje čekání na obchodní den, kdy zase u min. poloviny akcií bude přes den svítit -6% a více a u CETV přes -10 :-). Kdypak k tomu zase dojde?Už jsem z těch nárůstů docela nervózní.
Mám vyprodaný akorát Kitkat. Zbytek držím.
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 15:26|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Chci koupit zpět za 130, takže budu čekat.
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 15:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Ale jak jsem psal včera. Dokud nedokoupím alespoň něco málo zpět, výrazněji pod 180 nepůjde a je to tady. Od včerejška se drží těch 10 USD jak klíště při pokusech jít pod nich.
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 16:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No, uvidíme za několik dní, jak za den Kitkat zase vyfasuje cca -8. Takových situací tu už bylo, co byl nad 10 a za jeden den to pak ztratil...Teď ale říkám, že pod 10USD nebo pod 180 více nepůjde, jelikož ho nemám. I kdyby indexy gruchly 10 procent dolů.
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 16:13|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nová cílovka od SVS na CETV 15 USD. Už to začíná ty brutální cuty. Cíl 5 USD zůstává. Víc jak 100 za něj už nedám.
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.