zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 22.6.2026 21:26
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze KIT DIGITAL, INC.

KIT DIGITAL, INC.:  Vše dolů

Pokračuje čekání na obchodní den, kdy zase u min. poloviny akcií bude přes den svítit -6% a více a u CETV přes -10 :-). Kdypak k tomu zase dojde?Už jsem z těch nárůstů docela nervózní.

KIT DIGITAL, INC.:  Vše dolů

Mám vyprodaný akorát Kitkat. Zbytek držím.

KIT DIGITAL, INC.:  Vše dolů

Chci koupit zpět za 130, takže budu čekat.

KIT DIGITAL, INC.:  Vše dolů

Ale jak jsem psal včera. Dokud nedokoupím alespoň něco málo zpět, výrazněji pod 180 nepůjde a je to tady. Od včerejška se drží těch 10 USD jak klíště při pokusech jít pod nich.

KIT DIGITAL, INC.:  Vše dolů

No, uvidíme za několik dní, jak za den Kitkat zase vyfasuje cca -8. Takových situací tu už bylo, co byl nad 10 a za jeden den to pak ztratil...Teď ale říkám, že pod 10USD nebo pod 180 více nepůjde, jelikož ho nemám. I kdyby indexy gruchly 10 procent dolů.

KIT DIGITAL, INC.:  Vše dolů

Nová cílovka od SVS na CETV 15 USD. Už to začíná ty brutální cuty. Cíl 5 USD zůstává. Víc jak 100 za něj už nedám.