Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 22.6.2026 17:04
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze KIT DIGITAL, INC.

KIT DIGITAL, INC.:  Šme

Někdo si nevšiml, že Nikkei se dneska neobchodoval...

http://www.akcie.cz/novinky-z-trhu/89503-asijske-indexy-vyjma-japonska-ve-ztrate/

Začíná číhání na vlnku č.2 na Kitkatu. Žeby se mi podařilo zpět nakoupit za 165 a níže?Dneska nevím ale zítra už by to vyjít mohlo.

Diskuze KIT DIGITAL, INC. Vlákno

Es-Age:
Šme