KIT DIGITAL, INC.: Šme
Někdo si nevšiml, že Nikkei se dneska neobchodoval...
http://www.akcie.cz/novinky-z-trhu/89503-asijske-indexy-vyjma-japonska-ve-ztrate/
Začíná číhání na vlnku č.2 na Kitkatu. Žeby se mi podařilo zpět nakoupit za 165 a níže?Dneska nevím ale zítra už by to vyjít mohlo.