Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 22.6.2026 17:03
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze KIT DIGITAL, INC.

KIT DIGITAL, INC.:  :-(

No, tak na Kitkatu jsem dneska číhal zbytečně. Kdybych počkal, tak zítra by byla možnost za cca 160. Marne. Nechápu, proč spolu s CETV zase přes -7, když indexy nejsou na tom tak tragicky. Ani jeden z nich...

Diskuze KIT DIGITAL, INC. Vlákno

Es-Age:
:-(