Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 22.6.2026 17:04
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze KIT DIGITAL, INC.

KIT DIGITAL, INC.:  Achjo

Měl jsem to dneska prodat...Nechápu. Úpis dokončen, výhled na 2011 potvrzen s možností překonání a letí to pod 9 USD. Asi tím, že jsem si to zase koupil.

Diskuze KIT DIGITAL, INC. Vlákno

Es-Age:
Achjo