zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 10:11
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ERSTE BANK

ERSTE BANK:  Fund. info - ptf. smrti

Tak jsem to nervovo nevydržel a za 155 dokoupil pozici v Kitkatu doplna. Á už jede dolů. Je to loterie.Už se mi nechtělo bojovat o 152.Riziko, že pojede víc nahoru je vyšší než to, že pojede ještě víc dolů. Alespoň tak to podle posledních obchodů mnímám.

ERSTE BANK:  Fund. info - ptf. smrti

Tak jsem se zase unáhlil. No nic. Dno se zřejmě posouvá na něco kolem 140.

ERSTE BANK:  Fund. info - ptf. smrti

Pořád ještě skoro 30 procent dolů potřebuji. CZK/USD to celé kazí.

Diskuze ERSTE BANK Vlákno