reagovatzobrazit vlákno3.10. 2011 15:48|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ERSTE BANK: Fund. info - ptf. smrti
Tak jsem to nervovo nevydržel a za 155 dokoupil pozici v Kitkatu doplna. Á už jede dolů. Je to loterie.Už se mi nechtělo bojovat o 152.Riziko, že pojede víc nahoru je vyšší než to, že pojede ještě víc dolů. Alespoň tak to podle posledních obchodů mnímám.
reagovatzobrazit vlákno3.10. 2011 15:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ERSTE BANK: Fund. info - ptf. smrti
Tak jsem se zase unáhlil. No nic. Dno se zřejmě posouvá na něco kolem 140.
reagovatzobrazit vlákno3.10. 2011 15:59|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ERSTE BANK: Fund. info - ptf. smrti
Pořád ještě skoro 30 procent dolů potřebuji. CZK/USD to celé kazí.