Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 5:36
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ERSTE BANK

ERSTE BANK:  Cetv

Taky čekám na 5USD. Ten Kitkat je takový šupák. Celý den čekám, až spadne. Pak na zahájení 15:30 a svině začla pořádně klesat až po zavření u nás. Klasika.

Diskuze ERSTE BANK Vlákno

Es-Age:
Cetv