Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 22.6.2026 20:52
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ČESKÝ TELECOM

ČESKÝ TELECOM:  Revoluce ve Francii

Podle mě docely zajímavy članek o ""tarifové revoluci"" ve Francii...ńeoimezenej balíček za 500... http://zpravy.e15.cz/byznys/technologie-a-media/ctvrty-operator-zpusobil-ve-francii-revoluci-734933
Rozhodně bych se tedy nebál, že k něčemu podobnému u nás v ČR v krátkém horizontu dojde, nicméně pokud by se něco podobneho přihodilo...tak ani nechci domýšlet kam až by nám telátko spadlo :-)

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Taky jsem se Telesráče dneska zbavil. V záverečné aukci ukončena ""jízda z 370 na 386. Tohle mě ale moc nebaví takové střádaní jako v minulosti po 2-3 procentech. Bude třeba nalézt do něčeho divočejšího až až polovina SPADu spadne aspoň o 20 procent.

Diskuze ČESKÝ TELECOM Vlákno

SuperGro:
Revoluce ve Francii