Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 23:20
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze KIT DIGITAL, INC.

KIT DIGITAL, INC.:  KIT DIGITAL kudy kam?

Tahle akcie nemá evidentně naprosto žádnou šanci jít výš než na 12,5. Takže ode dneška měním strategií. Počkám na pokles pod 8,5 a naberu do plna. Nad 12 pak prodej celé várky. Čekat na vyšší ceny nemá smysl, žádné nebudou.

Diskuze KIT DIGITAL, INC. Vlákno

Es-Age:
KIT DIGITAL kudykam?