Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 2:09
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze KIT DIGITAL, INC.

KIT DIGITAL, INC.:  Jedem

Jenže to je vyloučené. Dokud budu držet, 300 nepřipadá v úvahu.

KIT DIGITAL, INC.:  Jedem

Ne, když ne já tak nikdo :-)

Diskuze KIT DIGITAL, INC. Vlákno

Es-Age:
Jedem