KIT DIGITAL, INC.: 6% na SPADu
Jen ten dolar za 18,5...Pokud bude padat i nadále, tak ho asi nakoupím.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 14:29|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jen ten dolar za 18,5...Pokud bude padat i nadále, tak ho asi nakoupím.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 15:28|kocan|(95.85.240.xxx)
Koho? Dolar?
Jo, dolar. Akcie up, dolar down. Na Kitkatu tak tratím. Takže nejdřív něco šábnu na dolaru, abych pak byl vůči poklesu Kitkatu z důvodů kurzu imunnější. Nyní bych do žádné akcie nešel. Ta větší korekce příjde, třeba jen vyčkat.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 16:06|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Mohlo být dobře. Bohužel svinská spotřebitelská důvěru musela vzrůst, takže pokles je nejspíš u konce.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 16:26|kocan|(95.85.240.xxx)
Souhlasím,někdo se pokouší roztrhat peloton.
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.