zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 13:11
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze KIT DIGITAL, INC.

KIT DIGITAL, INC.:  6% na SPADu

Jen ten dolar za 18,5...Pokud bude padat i nadále, tak ho asi nakoupím.

KIT DIGITAL, INC.:  6% na SPADu

Koho? Dolar?

KIT DIGITAL, INC.:  6% na SPADu

Jo, dolar. Akcie up, dolar down. Na Kitkatu tak tratím. Takže nejdřív něco šábnu na dolaru, abych pak byl vůči poklesu Kitkatu z důvodů kurzu imunnější. Nyní bych do žádné akcie nešel. Ta větší korekce příjde, třeba jen vyčkat.

KIT DIGITAL, INC.:  6% na SPADu

Mohlo být dobře. Bohužel svinská spotřebitelská důvěru musela vzrůst, takže pokles je nejspíš u konce.

KIT DIGITAL, INC.:  6% na SPADu

Souhlasím,někdo se pokouší roztrhat peloton.

Diskuze KIT DIGITAL, INC. Vlákno