KIT DIGITAL, INC.: Premarket
Samozřejmě, že to jde dolů. Jinam to ani nemůže. Pamatuj, že portfolio smrti dnes nabralo 3. várku za 189 s cílem poslat kurz k 180ce. Takže dneska jedině down v Améru. Jiná možnost prostě není.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 14:26|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Samozřejmě, že to jde dolů. Jinam to ani nemůže. Pamatuj, že portfolio smrti dnes nabralo 3. várku za 189 s cílem poslat kurz k 180ce. Takže dneska jedině down v Améru. Jiná možnost prostě není.
Záleží, za kolik chceš. Mým cílem je srazit kurz pod 170. 180 cca by mělo být po dnešku v USA jistých ale ještě mám v záloze dva nákupy do portfolia smrti. Pak nakoupí ptf.2 lotík :-) a portfolio smrti se bude moct předešlých nákupů postupně zbavovat.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 14:42|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Je to oproti close nadhodnocené. Proto jsem ráno nenastavil na cca 187, což byl závěr ale výše. Jak půjde nahoru, tak nebudu dělat nic do té doby, než nenaberu pod 170 lot. Tyhlety nákupy mají dostat kurz níže abych nabral ve velkém. Pak půjdou spekulativní pozice do prodeje. Stejně tak jsem to udělal před více jak půl rokem. Nákupy za 237,220,207 a 200 poslaly kurz níže a tam jsem nabíral dlouhodobé pozice. Až jsem měl nakoupeno, co chtěl, tyhle spekulativní pozice jsem začal prodávat. No a nyní potřebuju něco na long ještě dobrat, proto ta systematická likvidace :-)
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 14:54|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já ale nechci, aby to šlo nahoru, proto kupuji a případný zisk samozřejmě realizovat nebudu. Znova opakuju, že primární cíl těhle nákupů zisk rozhodně není.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 15:26|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To není moje práce. Takhle jsem to dělal kdysi, když nebyl min. poplatek za obchod. Teď musím min. za 10 litrů...
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 15:29|Es-Age|(195.47.26.xxx)
VIG musí dolů. Je to takový soubor. Buď Kitkat pod 170 nebo Vigwam pod 730.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 15:34|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Zatím ani tak ani tak. Když dá cca 6 procent nahoru, tak prodám várka N 198 s cílem dokoupit níže, při poklesu o cca 5 procent bude nákup 4. várky. Dnešní sekerka s nejnižší cenou zůstane, dokud nepřibude v ptf. něco za cenu levnější. Takže větší pohyb oběma směry vítán ale směr dolů vítanější :-)
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 15:37|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Vigwam nikde. Ptf.2 se se ho zbavilo za 885 a teď čeká, že nakoupí jako posledně :-). Zatím bez pomocí portfolia smrti ale jestli bude zapotřebí, tak portfolio smrti zasáhne taky. Zatím doufám u fin. titulů v globální korekci. Jestli nepříjde, zasáhnu i jinde :-)
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 15:38|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Zatím se mu pod 10 USD moc nechce, pokud prorazí, věřím dnes i v 9,5 :-)
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 15:48|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Vzdor je naprosto zbytečný. Proti sekeře smrti nemá šanci. Pod 9,5 ještě dnes, tyhle tanečky kolem 10 USD jsou bezpředmětné.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 15:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Ticho. O žehlení nechci ani slyšel během obchodování. Ještěže jsem tehdy ten Vigwam za 885 napodruhé prodal.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 16:12|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Zatím to vypadá dobře. Ještě aspoň 3 procenta dolů pro dnešek...Dneska ale zřejmě nic nedokoupím a tak se prozatím loučím. Pokyn za 180 však číhá na svou kořist :-)
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.