KIT DIGITAL, INC.: no
Dneska po 15:30 nabírám pod 180. To je v současných podmínkách pokles na Nasdaqu o 1,5 cca a Futra jsou v mínusech, takže není co řešit. Zapláčou ti, co nabírají teď takhle vysoko. Trest bude velmi krutý.
reagovatzobrazit vlákno5.3. 2012 9:29|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Dneska po 15:30 nabírám pod 180. To je v současných podmínkách pokles na Nasdaqu o 1,5 cca a Futra jsou v mínusech, takže není co řešit. Zapláčou ti, co nabírají teď takhle vysoko. Trest bude velmi krutý.
Dneska za 180 koupím. Futra sice nejsou tak moc záporné ale jsou. A 1,5 pokles ze startu na Kitkatu je úplná pohoda. Teď jen jestli budou kotace u nás reagovat nebo se bude vyčkávat. Každopádně cíl zůstává. Poslední lot jsem kupoval za 165 takže další bych rád ještě níže. Takže dneska za 180, pak za 171-2 a pak už poletí long a snad pod 165. Při většií korekci na indexech to koupím na Nasdqu, protože to bude posilovat i dolar a pokles bych si tak u nás tolik nevychutnal a nevyužil.
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.