zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 28.6.2026 13:39
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze KIT DIGITAL, INC.

KIT DIGITAL, INC.:  no

Dneska po 15:30 nabírám pod 180. To je v současných podmínkách pokles na Nasdaqu o 1,5 cca a Futra jsou v mínusech, takže není co řešit. Zapláčou ti, co nabírají teď takhle vysoko. Trest bude velmi krutý.

KIT DIGITAL, INC.:  no

Dneska za 180 koupím. Futra sice nejsou tak moc záporné ale jsou. A 1,5 pokles ze startu na Kitkatu je úplná pohoda. Teď jen jestli budou kotace u nás reagovat nebo se bude vyčkávat. Každopádně cíl zůstává. Poslední lot jsem kupoval za 165 takže další bych rád ještě níže. Takže dneska za 180, pak za 171-2 a pak už poletí long a snad pod 165. Při většií korekci na indexech to koupím na Nasdqu, protože to bude posilovat i dolar a pokles bych si tak u nás tolik nevychutnal a nevyužil.

Diskuze KIT DIGITAL, INC. Vlákno

Es-Age:
no