Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 6:05
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze KIT DIGITAL, INC.

KIT DIGITAL, INC.:  Akvizice

Na druhou stranu se zdají být ty akvizice KITu poměrně výhodné, když se platili akciema KIT, které jsou ted cca za třetinu...otázka je ale také kolik se prošustrovalo bokem :-)

Diskuze KIT DIGITAL, INC. Vlákno

SuperGro:
Akvizice