KIT DIGITAL, INC.: kitd
Já si myslím,že se firmy zmocnili diletanti,kteří vyvolávají paniku aby ovládli firmu celou.Investoři jsou jim fuk.Vyšetřují je už vlastně bezmála rok.
Já si myslím,že se firmy zmocnili diletanti,kteří vyvolávají paniku aby ovládli firmu celou.Investoři jsou jim fuk.Vyšetřují je už vlastně bezmála rok.
reagovatzobrazit vlákno27.11. 2012 17:05|michaelzak|(213.29.248.xxx)
aby jsme se jeste nedockali souboje o majoritu... :-)
reagovatzobrazit vlákno27.11. 2012 19:07|SuperGro|(90.177.160.xxx)
V zájmu Hyra by bylo spíš akcii shortovat...srazit cenu níž....a tím padem by dostala víc akcií...v ideálním případě pak shorty uzavřit akciema, co dostane od Kitu, to sice asi technicky nepujde, ale kdyby to šlo, tak by to byla nádhera pro Hyro...idealně pak shortovat až k limitní nule :-)
Kdyby ta akcie byla takovej trhák, tak by je Tuzman sám dokupoval jako to třeba dělá Ott ...když se mu za ně nechce davat ani 60 centů, tak asi ví proč :-)
reagovatzobrazit vlákno27.11. 2012 19:18|michaelzak|(85.70.0.xxx)
Supergro: jak to vis, ze je nekupuje....? copak ten objem 25 mio ks za dva dny koupili vystraseni drobasove...?:-)
reagovatzobrazit vlákno27.11. 2012 23:58|SuperGro|(90.177.160.xxx)
michaelzak: Ten nakoupil před zveřejněním svého dopisu...Nicméně věřím, že na kitu bude ještě dost legrace, než hudba dohraje úplně, tak se ještě někdo hezky napakuje :-)
Jinak když sem se koukal na ukazatel vlastního kapitálu na akcii asi před rokem KITU, tak měla asi 200 kaček na akcii nebo nějaky obdobný čislo...takže věřím, že v tom učetnictví měli pěkny divočinky včetně hezkého ohodnocení goodwillu apod. a to by byl asi ten nejmenší problem :-)
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2012 8:35|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Supergro: se vcerejskem se za 3 dny protocilo cca 28 mio ks akcii, to je skoro 50% vsech akcii...tohle nemohli nakoupit drobasove...a pokud by to bylo na bankrot, pochybuju, ze vetsi investori by riskovali jenom kvuli tak vyraznemu propadu..nakonec Tuzman ohlasi nejvetsi podil v KITu, vitezoslavne se vrati zpet a nekomu to proda... :-)
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2012 9:24|michaelzak|(213.29.248.xxx)
si ty akcie prevedte radsi do Ameru a mate klid...tam je zatim prodate. :-)
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.