ČEZ: cena snu
Co nebo kdo je proti, aby to zítra šlo opět níž? Jestli ty akcie prodává instituce kvůli nové chystané váze ČEZu v indexu PX, tak se to může zastavit, až v den dividendy a pak lézt zpět. Ale pokud to prodává Roman, tak půjdeme do...
Co nebo kdo je proti, aby to zítra šlo opět níž? Jestli ty akcie prodává instituce kvůli nové chystané váze ČEZu v indexu PX, tak se to může zastavit, až v den dividendy a pak lézt zpět. Ale pokud to prodává Roman, tak půjdeme do...
reagovatzobrazit vlákno14.6. 2013 21:59|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Uhlí na dalších minimech, Arch Coal krátkodobě pod 4. Nervák na nulu. A Přezůvky výhledově taky i když pomalejším tempem. Uhlí a elektřina v prdeli. Jedinou šancí na návrat je pád Estery pod 300. Ostatně jako všechno i když na některých akcích to zatím ještě neprobíhá, zatím. Dlouhodobě vše, co je na BCPP zbankrotuje. A teď vážně - brutální pády indexů jsou nevyhnutené. Indexy na maximech a ekonomiky v recesích. Věřím min. v 50-ti procentní pokles indexů v USA, DAXu, Nikkei...Do konce příštího roku se dočkám určitě.QE jednou a to brzy skončí, protože ekonomice nepomáhá. A pak příjde zreálnění ocenění akcií.
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.