Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 28.6.2026 12:07
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ERSTE BANK

ERSTE BANK:  Dolů už nikdy

I další víc jak 3 procenta. Čekáni na korekci už vzdávám. Ta už nepříjde nikdy. Takže měním cílovku na Ester na 1600, kde jsem kupoval před krizí a mám ty kusy dodnes.

Diskuze ERSTE BANK Vlákno

Es-Age:
Dolů už nikdy