ERSTE BANK: ERSTE BUBLINA
Tady nechápu, jak může být Estera blízko cen jako v rce 2011, když je HDP nula oproti +cca 3 v roce 2011. Prostě když roste tak roste, bez ohledu na výsledky apod. Dokud nepříjde globální korekce indexů, růst bude dál, klidně až na 1600. A jelikož se nezdá, že by ještě někdy nějaká větší korekce byla, doporučuji Esteru neprodávat.