Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 28.6.2026 12:07
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ERSTE BANK

ERSTE BANK:  ERSTE BUBLINA

Tady nechápu, jak může být Estera blízko cen jako v rce 2011, když je HDP nula oproti +cca 3 v roce 2011. Prostě když roste tak roste, bez ohledu na výsledky apod. Dokud nepříjde globální korekce indexů, růst bude dál, klidně až na 1600. A jelikož se nezdá, že by ještě někdy nějaká větší korekce byla, doporučuji Esteru neprodávat.

Diskuze ERSTE BANK Vlákno

Es-Age:
ERSTE BUBLINA