Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 21:45
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ERSTE BANK

ERSTE BANK:  Erste Bank teď půjde jen dolů. Profit Warning: Zisk jen 60 mil. v 2013

Být taková zpráva na Nerváku nebo CETV, tak místo -3 je -30 procent...Klasika. A navíc koukám, že Estera zase leze nahoru. Neuvěřitelné ale nic neobvyklého. Předražené leze pořád nahoru kdežto poražení dále klesají.

Diskuze ERSTE BANK Vlákno

Es-Age:
Erste Bank teďpůjde jen dolů.Profit Warning: Ziskjen 60 mil. v 2013