ERSTE BANK: Erste Bank teď půjde jen dolů. Profit Warning: Zisk jen 60 mil. v 2013
Být taková zpráva na Nerváku nebo CETV, tak místo -3 je -30 procent...Klasika. A navíc koukám, že Estera zase leze nahoru. Neuvěřitelné ale nic neobvyklého. Předražené leze pořád nahoru kdežto poražení dále klesají.