Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 21:45
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ERSTE BANK

ERSTE BANK:  Jedině dolů

Co s Ester?No doporučuji prodávat seč síly stačí. Po bankrotech ECM, CETV, Nerváka a Kitkatu je Estera nejvíce zastoupena v mém portfoliu a to znamená co? Riziko poklesu o více jak 90 procent takže 50-tka volá. Brzy bude rovná čára dolů.A v to tiše doufám.

Diskuze ERSTE BANK Vlákno

Es-Age:
Jedině dolů