Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 5:36
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ERSTE BANK

ERSTE BANK:  jak to vidíte s erste? 643

Věřím v Esteru pod 600, ba dokonce pod 500 ale to by musela pořádně ruku k dílu přiložit Ukrajina.Poslední nákup zatím za 660 a další bude max za těch 600. Přemýšlím nad doředěním CETV za 50. Jenže to pořádně začne padat vždy až je u nás zavřeno...Snad to do konce dne zase nezkoriguje.

Diskuze ERSTE BANK Vlákno

Es-Age:
jak to vidíte serste? 643