ERSTE BANK: Nákupy v nedohlednu
I svinské trhy jedou na další maxima. Žádná větší korekce už nebude. Není nic, co by to mohlo sundat a tak skoro stoprocentní ztráty z Kitkatu, CETV, ECM a Krocana nebude možno nijak smazat...Za posledních x měsíců jsem seřezal Esteru za 742 a 660. Nepomohlo. Řežba pod 500 bohužel zas nenastala. Tak to vidím, že do konce roku žádné další nákupy nebudou...Jen si počkám, kdo vyhraje soutěž krachování. Jestli bude rychleji Nervák, Krocan nebo CETV.