reagovatzobrazit vlákno3.7. 2014 17:18|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: holka na 350
No proč asi? Moje současné portfolio je Estera, Telekačena a CETV. Takže všechny tituly během doby držení mnou jsou na cestě k bankrotu a jelikož Estera mám nejvíc, tak nejdříve padne Estera. Takže primární pokles Estery odhadován na 40-50 Kč, posléze jízda na nulu.
reagovatzobrazit vlákno3.7. 2014 20:49|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: holka na 350
Tak to vidím o hodně hodně níže než těch 500...Marne, osud je osud. Zase to spadne mimo index. Teď už fakt čekat na globální masakr. Dílčí poklesy se nevyplácí využívat protože jednou ten pokles bude pokračovat svinským krokem, že ani vystoupit nepůjde. Plno varování v poslední době, kolik rizik tady číhá, tak třeba jen čekat. Jednou to příjde, věřím tomu a pak zas bude plno poklesů o 90 procent, tak proč teď riskovat...
reagovatzobrazit vlákno3.7. 2014 20:57|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: holka na 350
V aftermarketu obchody za 20e, takže není jisté, zda Nervák bude prvním letošním bankrotem na PXu...