Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 10:17
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ERSTE BANK

ERSTE BANK:  holka na 350

No proč asi? Moje současné portfolio je Estera, Telekačena a CETV. Takže všechny tituly během doby držení mnou jsou na cestě k bankrotu a jelikož Estera mám nejvíc, tak nejdříve padne Estera. Takže primární pokles Estery odhadován na 40-50 Kč, posléze jízda na nulu.

ERSTE BANK:  holka na 350

Tak to vidím o hodně hodně níže než těch 500...Marne, osud je osud. Zase to spadne mimo index. Teď už fakt čekat na globální masakr. Dílčí poklesy se nevyplácí využívat protože jednou ten pokles bude pokračovat svinským krokem, že ani vystoupit nepůjde. Plno varování v poslední době, kolik rizik tady číhá, tak třeba jen čekat. Jednou to příjde, věřím tomu a pak zas bude plno poklesů o 90 procent, tak proč teď riskovat...

ERSTE BANK:  holka na 350

V aftermarketu obchody za 20e, takže není jisté, zda Nervák bude prvním letošním bankrotem na PXu...

Diskuze ERSTE BANK Vlákno