ERSTE BANK: http://ekonomika.idnes.cz/erste-ocekava-rekordni-ztratu-dem-/eko-zahranicni.aspx?c=A140703_193836_ek
Takže stoprocentní ztráta na Kitkatu, skoro stoprocentní na Nerváku, stoprocentní na ECM a skoro stoprocentní na Krocanovi. skoro stoprocentní na CETV a nyní další katastrofa na Esteře. Žebych nakoupil vše z PXu stejným dílem a poslal všechny tituly do hromadného bankrotu? To se fakt nedá...